O nas

RUW MAREK NOWICKI

 

Mamy szczęście współpracować z pasjonatami: młodzieżą,  hobbistami i klasowymi zawodnikami uprawiającymi strzelectwo sportowe. Wsłuchujemy się także w życzliwe rady uznanych  trenerów tego sportu.  Taka współpraca wyzwala dużo pozytywnej energii: bo bezpośredni kontakt i emocje naszych klientów udzielają się i nam. Zatem dajemy im wsparcia i ubieramy w taką odzież strzelecką,  jakiej oczekują.

 

Z ogromnym zaangażowaniem współuczestniczymy w realizacji  zamierzeń i planów naszych kontrahentów. Bezpośredni kontakt, od przyjęcia zamówienia po ostatnią przymiarkę,  znakomicie ułatwia  wyjaśnienie sobie wszystkich wątpliwości.  A  efektem tej współpracy są coraz lepsze wyniki sportowe naszych klientów. Naszą  sportową odzież strzelecką  serwisujemy bez limitu czasowego.

 

Nie jesteśmy anonimowi.  Obrazem naszej aktywności jest kalendarz zawodów strzeleckich Polskiego  Związku Strzelectwa Sportowego, www.pzss.org.pl. Można nas spotkać na wszystkich strzelnicach w kraju.

 

Bez nieustannej współpracy z naszymi klientami – zawodnikami,  trenerami i pasjonatami oddanymi strzelectwu sportowemu – niemożliwe byłoby podnoszenie jakości naszych produktów i rozszerzanie asortymentu …

pl_PL