Odzież strzelecka

Stroje profesjonalne są odzieżą z indywidualizowaną. Tworzymy je w oparciu o szczegółowe pomiary, z uwzględnieniem postawy strzeleckiej zawodnika. Zdjęcie pomiaru z klienta może nastąpić w siedzibie firmy lub innym umówionym miejscu (np. na zawodach strzeleckich), co daje gwarancję optymalnie dopasowanej odzieży. Możliwy wybór kolorów. Przy zamówieniach powyżej 6000 PLN pomiar zawodników i dostawę towaru raelizujemy na koszt firmy.

Kurtka strzelecka profesjonalna uszyta jest z tkanin kompozytowych i skóry naturalnej (ok. 20% udziału). Nowa technologia kompozytowa pozwala tworzyć materiały charakteryzujące się oczekiwanymi przez nas właściwościami. Tę szczególną charakterystykę naszych tkanin osiągnąć można tylko w jednostkowym procesie ich wytwarzania. Jest to konieczne aby nasza odzież spełniała parametry regulaminów i przepisów ISSF.

Spodnie strzeleckie profesjonalne szyte są z takich samych materiałów z jakich składa się kurtka profesjonalna. Ich konstrukcja i wybór użytych surowców, także skóry, zapewniają wygodę i dobre ułożenie spodni na zawodniku. Zapięcie na rzep, można założyć pasek.

Stroje Hybrydowe wprowadziliśmy w I kwartale 2018 roku. Stroje te szyjemy z nowszych tkanin jakością znacznie przewyższające materiały poprzedniej edycji strojów standardowych. Sugerujemy szycie na miarę.

Rękawice strzeleckie mogą być z pełnymi lub obciętymi palcami. Ich zalety wynikają z ergonomicznego wyprofilowania i przyjaznego doboru surowców: skóry i bawełny.Elastyczny plaster na wierzchniej i spodniej stronie rękawicy daje pewną podporę kolby zapewniając tym samym stabilizację położenia broni.

Wybierz dla siebie rozmiar z tabeli.

Rękawica protect chroni od zimna i potu dłoń obsługującą spust broni. Uszyta z elastycznych materiałów z dodatkiem skóry i z nieodzownym protektorem zapewnia pewny pochwyt kolby.

Stroje termoaktywne szyjemy z przewiewnej dzianiny o specjalnym hydrofobowo-hydrofilnym wykończeniu. Taka konstrukcja materiału odprowadza pot na zewnątrz dzianiny dając poczucie komfortu . Stroje uwzględniają potrzeby sportu strzeleckiego.

Dostępne w rozmiarach S, M, L, XL, jak w tabeli.

Kurtka snajperska wypełnia oczekiwania uprawiających strzelectwo, także sportowe niekoniecznie w obowiązującym rygorze ISSF i tam, gdzie pożądana mobilność strzelca nie da się zapiąć w statyczny strój strzelecki. Dodatkowe plastry na barku, łokciach i lewym boku dodają profesjonalnego atrybutu. Tu można strzelać 10-tki z broni czarno – prochowej.

Kamizelka sędziowska czerwona z wyhaftowanym napisem SĘDZIA (z przodu i z tyłu) i logo PZSS. Doszyty rzep pod kieszenią umożliwia zamocowanie w tym miejscu identyfikatora imiennego lub kieszonki na legitymację sędziowską – opcje dodatkowo płatne, jak w cenniku. Przy większych zamówieniach możemy wykonywać kamizelki w innych kolorach – zielonym, niebieskim.

Dostępne rozmiary: S M L XL XXL. Poiniżej – długość obwodów na wysokości klatki piersiowej gotowych kamizelek: S 110 cm, M 120 cm, L 130 cm, XL 144 cm, XXL 150 cm

pl_PL