Akcesoria strzeleckie

Guziki metalowe dostępne są w kompletach po 5 szt. Zamów.

Haki do zawieszenia pasa strzeleckiego zamocowane są na 25 cm pasku. Zamów.

Pokrowce na odzież uszyte z mocnej tkaniny nieprzemakalnej, lekkie, pomieszczą jeden strój strzelecki i rękawice. Zapobiegają przypadkowemu gnieceniu kurtek i spodni. Chronią odzież w transporcie. Zamów.

Statywy do broni z naturalnego aluminium dostępne są teraz w wersji: wysokość 92cm waga 1100g.

Wałki strzeleckie w rozmiarze (średnicy walca) 15 cm wypełniamy granulatem korkowym (0,5 kg) lub granulatem PE (2 kg). Sztywne podstawy walca sprawiają, że raz ułożony wałek nie zmienia swojego kształtu w czasie trwania konkurencji. Zamów.

Mata strzelecka jest niezbędnym wyposażeniem każdej strzelnicy. Dzięki zastosowaniu specjalnego, mocnego kompozytu, zaprojektowaliśmy matę lekką, prostą w użyciu i łatwą w utrzymaniu czystości. Złożona jest z trzech niezależnych paneli. Przednia część maty ma dodatkowy podłokciowy plaster. Aktualne wykończenie: ciemnoniebieskie. Zamów.

 

parametry maty:

 

Szerokość 80 cm

Długość 200 cm

Po złożeniu 80 cm x 66 cm

Waga 2 kg

Mata strzelecka LongShot jest oryginalną propozycją dla wymagających snajperów. Pozwala na wygodne ułożenie ciała, bo jest obszerna. Formuła składania pozwala na szybkie przygotowanie stanowiska strzeleckiego. Z przodu maty znajduje się usztywniony fartuch na ustawienie broni. Strzelec ma do dyspozycji także kieszeń – okienko na notatki i specjalny schowek na 20 sztuk amunicji. Mata pokryta jest odpornym na zabrudzenia i przemakanie materiałem. Zamów.

 

Parametry maty:

 

Szerokość 75 + 60 cm

Długość cał. 220 + 30 cm

Po złożeniu 75 cm x 40 cm

Waga 1,7 kg

Mata terenowa LALA jest niezbędnym ekwipunkiem dla uprawiającego strzelectwo w terenie otwartym. Wykonana z mocnego i wodoodpornego materiału, ma protektorowany plaster podłokciowy i dodatkowy fartuch na akcesoria. Prosta w użyciu. Zamów.

 

Parametry maty:

 

Szerokość 75 cm

Długość cał. 215 cm

Po złożeniu 75 cm x 40 cm

Waga 1,3 kg

Poduszka pod kolbę trzykomorowa, uszyta z naturalnej skóry. Oryginalne wypełnienie specjalnym granulatem i sztywna podstawa na gumowym protektorze dają doskonałą stabilizację. Wymiary podstawy 16 x 16 [cm], waga 1,4 kg. Zamów.

Pokrowiec na karabin – otwarty

Wymiary po rozwinięciu – 56 x 44 [cm] Zamów.

Mufka – ocieplacz dla dłoni trzymającej pistolet. Zamów.

pl_PL
en_US pl_PL