Ubrania standardowe (treningowe) proponujemy młodzieży albo amatorom rozpoczynającym trening sportowy. Załączona tabela rozmiarów ułatwi Państwu właściwy dla siebie wybór z dostępnych rozmiarów S, M, L, XL z uwzględnieniem damski/męski. Przy zamówieniu ubrań standardowych z pomiarem zawodnika do ceny bazowej doliczane jest 10%.

 

mundurek12


 

Kurtka strzelecka standardowa posiada wszystkie typowe atrybuty sportowego ubrania strzeleckiego: przeciwpoślizgowe plastry, welur w talii lewego boku, mocne metalowe guziki. Uszyta jest z materiałów lżejszych niż kurtka profesjonalna ale odpornych na ścieranie i przyjaznych ciału.

Przejdź do tabeli rozmiarów.


 

Spodnie strzeleckie standardowe wykonane z takich samych materiałów jak kurtki, posiadają plastry antypoślizgowe na kolanach i siedzeniu, rozpinane nogawki spodni, zapięcie na rzep.

Przejdź do tabeli rozmiarów.


 

Ubrania profesjonalne profes są odzieżą zindywidualizowaną. Tworzymy je w oparciu o szczegółowe pomiary, z uwzględnieniem postawy strzeleckiej zawodnika. Zdjęcie pomiaru z klienta może nastąpić w siedzibie firmy lub innym umówionym miejscu (np. na zawodach strzeleckich), co daje gwarancję optymalnie dopasowanej odzieży. Przy zamówieniach powyżej 7000 PLN pomiar zawodników i dostawę towaru realizujemy na koszt firmy.

 


 

 

 

 

Strój Strzelecki Hybrydowy Szyty na miarę.


 

 

 

 

Kurtka strzelecka profesjonalna składa się z tkanin nowej generacji i skóry naturalnej (ok. 20% udziału). Nasze tkaniny wyróżniają się wyjątkowymi bo zaprogramowanymi przez nas właściwościami. Tę szczególną charakterystykę naszych tkanin osiągnąć można tylko w jednostkowym procesie ich wytwarzania. Jest to konieczne aby nasza odzież spełniała parametry regulaminów i przepisów ISSF.


 

 

Spodnie strzeleckie profesjonalne szyte są z takich samych materiałów z jakich składa skurtka profesjonalna. Ich konstrukcja i różnorodność użytych surowców, także skóry, zapewniają wygodę i dobre ułożenie spodni na zawodniku. Zapięcie na rzep.

 

 


 

kolory wykończenia

Wybór koloru wykończenia . Proponujemy Państwu wyróżnić swój strój strzelecki kolorem wykończenia z palety pokazanej niżej. Można proponować kolor rękawów, obojczyka i karczka przy kurtce. Ten zestaw kolorystyczny dotyczy także spodni.


 

rekawica1rekawica3rekawica2

 

Rękawice strzeleckie mogą być z pełnymi lub obciętymi palcami. Ich zalety wynikają z ergonomicznego wyprofilowania i przyjaznego doboru surowców: skóry i bawełny. Elastyczny plaster na wierzchniej i spodniej stronie rękawicy daje pewną podporę kolby zapewniając tym samym stabilizację położenia broni.

Wybierz dla siebie rozmiar z tabeli.


 

rękawiczki protect

Rękawica protect chroni od zimna i potu dłoń obsługującą spust broni. Uszyta z elastycznych materiałów z dodatkiem skóry i z nieodzownym protektorem zapewnia pewny pochwyt kolby.


 

Stroje termoaktywne szyjemy z przewiewnej termoaktywnej dzianiny. Taka konstrukcja materiału odprowadza pot na zewnątrz dzianiny dając poczucie komfortu . Stroje uwzględniają potrzeby sportu strzeleckiego.

Dostępne w rozmiarach S, M, L, XL, jak w tabeli.


 

kurtka snajperska

 

 

 

 

 

Kurtka snajperska wypełnia oczekiwania uprawiających strzelectwo, także sportowe niekoniecznie w obowiązującym rygorze ISSF i tam, gdzie pożądana mobilność strzelca nie da się zapiąć w statyczny strój strzelecki. Dodatkowe plastry na barku, łokciach i lewym boku dodają profesjonalnego atrybutu. Tu można strzelać 10-tki z broni czarno – prochowej.


 

Kamizelka sędziowska czerwona może być z napisem SĘDZIA albo JURY, do wyboru. Kamizelka opisana z pkamizelka1rzodu i z tyłu, ma dwie kieszenie boczne i wyróżniona jest logo PZSSkamizelka2

Dostępne rozmiary: M, L, XL.