daszek Daszki strzeleckie wykonane z bardzo elastycznej gumy neoprenowej dopasowują się znakomicie do kształtu głowy. Dostępne w kilku kolorach. Istnieje możliwość nadrukowania na nich nazwy/logo klubu (powyżej 20 sztuk za niewielką dodatkową opłatą). Zamów.

 


 

 

guziki

Guziki metalowe dostępne są w kompletach po 5 szt. Zamów.


 

Haki do zawieszenia pasa strzeleckiego zamocowane są na 18cm pasku. Zamów. pokrowiec


 

Pokrowce na odzież uszyte z niebrudzącej tkaniny ortalionowej, lekkie, pomieszczą jeden strój strzelecki i rękawice. Zapobiegają przypadkowemu gnieceniu kurtek i spodni. Chronią odzież w transporcie. Zamów.

 

stojak


 

Statywy do broni z aluminium w pokrowcu. Parametry statywu po złożeniu: długość 60cm waga 1100g. Zamów.

 

 

wałek


 

Wałek strzelecki wykonany jest z mocnych syntetycznych tkanin. Usztywnione boki wałka i wypełnienie granulatem PE stabilizują jego kształt i dają gwarancję powtarzalności jego ułożenia. Wymiary wałka: średnica 15 cm, długość 23 cm, waga 2,0 do 2,5 kg. Zamów.


 

Mata strzelecka jest niezbędnym wyposażeniem każdej strzelnicy. Dzięki zastosowaniu specjalnego, mocnego kompozytu, zaprojektowaliśmy matę lekką, prostą w użyciu i łatwą w utrzymaniu czystości. Złożona jest z trzech niezależnych paneli. Przednia część maty ma dodatkowy podłokciowy plaster. Aktualne wykończenie: ciemnoniebieskie. Zamów.

 

parametry maty:mata


Szerokość 80 cm

Długość 200 cm

Po złożeniu 80 cm x 66 cm

Waga 2 kg

 

 


 

mata longshot spak Mata strzelecka LongShot jest oryginalną propozycją dla wymagających snajperów. Pozwala na wygodne ułożenie ciała, bo jest obszerna. Formuła składania pozwala na szybkie przygotowanie stanowiska strzeleckiego. Z przodu maty znajduje się usztywniony fartuch na ustawienie broni. Strzelec ma do dyspozycji także kieszeń – okienko na notatki i specjalny schowek na 20 sztuk amunicji. Mata pokryta jest odpornym na zabrudzenia i przemakanie materiałem. Zamów.

 

Parametry maty:

mata longshot

Szerokość 75 + 60 cm

Długość cał. 220 + 30 cm

Po złożeniu 75 cm x 40 cm

Waga 1,7 kg

 


 

Mata terenowa LALA jest niezbędnym ekwipunkiem dla uprawiającego strzelectwo w terenie otwartym. Wykonana z mocnego i wodoodpornego materiału, ma protektorowany plaster podłokciowy i dodatkowy fartuch na akcesoria. Prosta w użyciu. Zamów.

 

Parametry maty: mata lala

 

Szerokość 75 cm

Długość cał. 215 cm

Po złożeniu 75 cm x 40 cm

Waga 1,3 kg

 


 

Poduszka pod kolbę trzykomorowa, uszyta z naturalnej skóry. Oryginalne wypełnienie specjalnym granulatem i sztywna podstawa na gumowym protektorze dają doskonałą stabilizację. Wymiary podstawy 16 x 16 [cm], waga 1,4 kg. Zamów. poduszka2poduszka1


 

 

 

 


 

 

pokrowiec otwarty

Pokrowiec na karabin - otwarty

Wymiary po rozwinięciu - 56 x 44 [cm] Zamów.


 

Mufka - ocieplacz dla dłoni trzymającej pistolet. Zamów. Mufka Mufka